Mega Endüstri Kontrol Sistemleri
Mega Endüstri ve Kontrol Sistemleri , araştırma ve tasarım odaklı bir şirket olarak, 1997 yılından bu yana petrol ve doğalgaz endüstrisine hizmet etmekte, temsilcisi olduğu dünyanın önde gelen firmalarının ürünlerini, kendi yazılım teknolojisi ile bir araya getirerek anahtar teslim projeler, rafineriler ve petrol ürünleri terminalleri için sektöründe en iyi çözümleri sunmaktadır.

Misyonumuz


Mega Endüstri ve Kontrol Sistemleri, yazılım teknolojisinin gücünü operasyonel kontrolün merkezine koymayı ve teknolojiyi kullanarak entegre ettiği bileşenlerden, hakimiyet, minimum risk ve maksimum kârlılık için tek bir birim halinde işleyen ve tüm bu parçalardan daha verimli bir bütün ortaya çıkarmayı amaç edinmiştir.

Proje tasarımından, kurulum, optimizasyon ve bakıma kadar kalite zincirinin her aşamasına değer katan Mega Endüstri ve Kontrol Sistemleri, faaliyetletine "sıfır hata" ve "tam kalite" anlayışı ile yaklaşır ve yaptığı her işte güvenlik ve müşteri memnuniyetini esas alır.

Vizyonumuz


Paylaştığımız dünyayı gelecek nesiller için korumak, petrol endüstrisinin en önemli sorumluluklarından biridir ve bu konuda kontrol sistemleri ve ekipmanı, kilit rol oynamaktadır.

Mega Endüstri ve Kontrol Sistemleri , kontrol sistemlerini geliştirmek için teknolojinin gücünü kullanarak, işlem hassasiyetini arttırırken hata ihtimalini en aza indirmeyi amaç edinmiştir. Bu, çocuklarımıza ve gelecek nesillere karşı görevimizdir.


Kurumsal Değerler


Etik

Görevimiz bizi hedeflerimize ulaştıracak yolda iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden vazgeçmeden ilerlemektir. Başarımızı sürdürülebilir hale getirmek için yasalara ve ahlak kurallarına uyar, müşterilerimiz ile ‘kazan-kazan’ ilkesine bağlı olarak çalışırız.


Girişimcilik

İş yapış tarzı olarak girişimciliği benimser, yeni fırsatları ortaya çıkarmak için ileriye dönük araştırmalar yaparız. Amacımız oluşan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek ve yeni fırsatlar yaratmak için sektöre öncülük etmektir.


İstek

Başarımızın kaynağının istek ve heyecanımız olduğuna inanırız. Her yeni başarının sadece bir başlangıç olduğu ilkesi ile hareket eder, müşterilerimiz ve toplumumuz için her zaman daha iyisi için çabalarız.


İnovasyon

Müşterilerimize ve toplumumuza değer katmanın yolunun inovasyondan geçtiğine inanırız. Sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip eder, sürekli iyileştirme çalışmalarımız ile katma değer sağlarız.