Mega Endüstri Kontrol Sistemleri

Rafinerilere ve dolum terminallerine hizmet veren Mega Endüstri ve Kontrol Sistemleri şu alanlarda uzmanlaşmıştır;

Çözümlerimiz, büyük rafinerilerden, küçük çapta dolum istasyonlarına kadar her büyüklükte tesis ve LPG, benzin, dizel, uçak yakıtı, mazot, harmanlanmış ürünler ve yağları içine alan her çeşit petrol ve doğalgaz ürünü için uygundur.

Mega Endüstri ve Kontrol Sistemleri'nin liderliği teknolojiye dayalı olup, şirketin bilgisayar mühendisliğindeki üstünlüğünün yanı sıra daha iyi kontrol imkanı sağlamak için dijital ve mekanik sistemleri entegre etmekteki uzmanlığını da yansıtmaktadır.

Green Building

Anahtar Teslim Projeler

Firmamız, Anahtar Teslim çözüm istenilen projelerde, belirlenen iş ve hizmet kapsamında, tüm malzeme ve ekipman da dahil olacak şekilde Mühendislik, Tedarik ve Montaj (MTM) aşamalarını gerçekleştirerek komple çalışır durumda teslim eder.

Detaylı bilgi için tıklayın
Green Building

Mühendislik Hizmetleri

Firmamız, PLC – SCADA sistemi dizayn ve kurulumu, elektrik, aydınlatma ve ekipman montaj dizayn ve kurulumu gibi mühendislik hizmetleri vermektedir.

Green Building

Saha Hizmetleri

Firmamız, devreye alma ve eğitim, bakım - onarım, uzaktan - yerinde destek, sistem bakımı - güncellemeleri ve dokümantasyon hizmetleri gibi ilave hizmetler de vermektedir.

Green Building

İş Ortaklarımız

Dünya’nın sektöründe önde gelen lider firmalarının temsilciliğini yapmaktayız.


Detaylı bilgi için tıklayın