Mega Endüstri Kontrol Sistemleri


AUMA Elektrikli Aktüatörler ve Dişli Kutuları


AUMA çok-turlu, kısmi-turlu, lineer ve damper elektrikli aktuatörleri, dişli kutuları ve kontrol üniteleri ile oldukça geniş ve modüler bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Uluslararası standartlardaki IP 68 koruma sınıfı ile zor koşullarda bile sorunsuz çalışır. KS korozyon önleyici boyası ile uzun süreli ömre sahiptir.

Standart olan KS kaplama ve IP 68 koruyucu sınıfına ek olarak, isteğe bağlı IP68-DS koruyucu sınıf ile KX ve KX-G kaplamalar ekstra güvenlik sağlar. AUMA Ex-proof modelleri patlama riski olan yerlerde iş ve işçi güvenliği sağlar. 1 ve 3 faz AC motorları ile 110V’ tan 500V’ a kadar geniş bir aralıkta ve DC motorlarıyla her sahada kullanıma uygundur.

Dişli kutuları ile yüksek tork değerlerine ulaşılabilen ve kontrol üniteleriyle otomasyonda büyük kolaylık sağlayan AUMA aktüatörler, Türkiye’de ve dünyada pek çok firmanın tek tercihidir.

AUMA aktüatör ve kontrol ünitelerinin bakım, montaj ve onarımında yıllardır edindiğimiz tecrübe ve konusunda uzman seçkin kadromuzla hizmetinizdeyiz.